top of page
Prague's Address for Fine Classic Cars
 

Kolekce

Prohlédněte si naši prodejní sbírku pečlivě vybraných klasických vozů a youngtimerů 60. až 90. let

Garage
ABOUT US

Proč gB

Vítejte v Garage Belmondo.

Jsme exkluzivní prodejní boutique s jedinečnou kolekcí vybraných youngtimerů a klasických automobilů šedesátých až devadesátých let.

Garage Belmondo začal jako malá soukromá sbírka.  Zrozena z obdivu a nostalgie po době, kdy svět byl jednodušší, muži silnější a ženy smyslnější.  Kdy auta vznikala v hlavách a srdcích inženýrů a designérů, ne ve spotřebitelských průzkumech a kalkulačkách finančních kontrolorů.

Postupem času jsme otevřeli dveře a nabídli naši pomoc a zkušenosti všem, kteří mají rádi vozy svého mládí a uvědomili si, že život je příliš krátký na to, abychom řídili nudná auta.

Naší ambicí a misí je změnit zažitý stereotyp, že "hezkého veterána v Čechách nekoupíš".  U každé akvizice vždy hledáme ideální kombinaci původního stavu, zdokumentované servisní historie, nízkého km nájezdu a ideálně i provenance, tedy jakéhosi osobního příběhu vozidla.   Jsme nároční a vybíraví, kupujeme jenom taková auta, v kterých nás baví jezdit.  Specializujeme se primárně na Mercedesy a vzduchem chlazená Porsche, prostě proto že je máme rádi.  Jsme jedno z mála míst v Praze, kde vždy najdete na výběr několik exemplářů těchto ikonických klasických vozů.

Vyhýbáme se podřadným kusům s lákavou prodejní cenou, které bohužel tvoří velkou část lokální nabídky.  Osobní zkušenost nás naučila, že i u veteránů platí, že dostanete to, za co zaplatíte, a pokud chcete auto na ježdění a ne na práci, je lepší nelovit u dna.  Protože jak řekl  Sir Henry Rolls: kvalita přetrvává dlouho poté , co je cena dávno zapomenuta.

CONTACT

Kontakt

Náš showroom najdete v Praze 4 - Bráník.

Otevřeno pouze po předchozí domluvě.

Pokud Vás nějaký vůz zaujal, nebo si chcete domluvit návštěvu, prosím kontaktujte nás.

hello@garagebelmondo.com

 

phone: +420 777 03 33 00

Díky! Brzy se ozveme.

© 2018 garage Belmondo

bottom of page